На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

На ПАТ «КВБЗ» випустили десятитисячний зерновоз

Вагони-хопери — актуальний напрям у проектуванні, виробництві та реалізації вантажних вагонів.
В управлінні виробництвом ПАТ «КВБЗ» підрахували: 7 грудня 2018 року на потоці корпусу вантажного вагонобудування складений 10-тисячний вагон-хопер для перевезення зерна моделі 19–7053–02. Відтак 12 грудня у колективі корпусу відбулися урочистості з цієї нагоди.

До працівників корпусу, інших підрозділів, зокрема проектно-конструкторського й технологічного управлінь, звернувся директор виробництва Сергій Мельник.

«На Крюківському вагонобудівному виготовили уже 10 000 зерновозів, у їх розробленні та виробництві брали участь практично всі підрозділи. А основні складально-зварювальні роботи гідно і якісно виконували трудівники корпусу вантажного вагонобудування. Тож усім спасибі за працю. Користуючись нагодою, вітаю всіх із прийдешнім Новим роком», — зазначив Сергій Вікторович. До привітання долучився і голова профкому Віталій Хилобоченко.

Начальник корпусу вантажного вагонобудування Бадрі Джгунджгія звернувся зі словами вдячності за злагоджену спільну працю до працівників усіх підрозділів підприємства. «Тільки колективний труд дає результат, — підкреслив він. — Приємно констатувати той факт, що, незважаючи на складні часи в державі, ми цього року виготовили значну кількість вантажних вагонів, більше, ніж у попередні роки. Колектив цьогоріч збільшився на 160 робітників, зокрема 105 зварників. Спасибі за вашу нелегку працю, міцного вам здоров’я, добробуту й достатку».

Приємним подарунком для творців ювілейного й тисяч вантажних вагонів різних моделей і модифікацій виробництва Крюківського вагонобудівного заводу стали смачні короваї та концерт переможців конкурсу художньої самодіяльності «КВБЗ має таланти». Їх голоси звучали на прольоті виробничого корпусу, де звичними є гул машин та грюкіт і дзвін металу, по-особливому чисто і ясно.

Випуск на КВБЗ 10-тисячного вагона-хопера для перевезення зерна ще раз підтверджує, що такі вагони — актуальний напрям у проектуванні, виробництві та реалізації вантажних вагонів. Вони вигідно вирізняються сучасним дизайном. Крюківські вагонобудівники першими подолали певний консерватизм у вантажному вагонобудуванні і віддали перевагу конструкціям краплевидної форми, відмовилися від використання класичної хребтової балки. І отримали високі міцнісні, ходові, гальмівні та експлуатаційні характеристики.

Перший дослідний вагон-зерновоз моделі 19–7016 був створений у 2004 році.
Він мав збільшений до 108 куб. метрів об’єм кузова, вантажопідйомність 70,2 тонни. Затим були інші моделі і модифікації, що відрізняються об’ємом кузова і зберігають усі переваги базового вагона. Нині на потоці корпусу вантажного вагонобудування модель 19–7053–02. Об’єм його кузова збільшений до 116 куб. метрів, вантажопідйомність — 70,5 тонни.

Це красень-велетень довжиною по осях автозчеплень 14 720 мм, що має конструкційну швидкість 120 км на годину і строк служби 30 років. Форма конструкції його кузова не містить каркасних елементів, тобто номенклатура вузлів і деталей зменшилася. Значно зменшилася корозія кузова завдяки плавному переходу бокових стін у дах, гладка внутрішня поверхня забезпечує швидке гравітаційне розвантаження.

У 2004 році першим покупцем 60 нових небачених досі вагонів стали не зернотрейдери, а пивоварна компанія, що використовувала їх для перевезення солоду. А затим були чотири роки затишшя, коли зерновози-хопери ми не виготовляли взагалі. Починаючи з 2009-ого почали виготовляти і постачати їх у досить значній кількості. Найбільше реалізовано у 2010 році — 2086 штук.

Як повідомили в управлінні виробництвом, очікується, що у поточному році буде виготовлено 1727 зерновозів. Зокрема, у грудні на заводі планується скласти 180 таких вагонів.

Основними замовниками вагонів-зерновозів стали приватні компанії (операторські фірми, промислові підприємства, компанії агропромислового комплексу) країн СНД, Балтії, України.

А конструктори проектно-конструкторського управління КВБЗ працюють далі. І трудяться вони над створенням 2 нових моделей вагонів-зерновозів (19–7053–03 та 19–7053–04) з об’ємом кузова 124 куб. метра! Вони оснащені візками моделей 18–7055 та 18–7033 з навантаженням на вісь відповідно 23,5 та 25 тонн, розробленими і виготовленими на КВБЗ. Наразі нові зерновози проходять випробування.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» — один з найбільших виробників транспортних засобів в Україні. Основна спеціалізація — виробництво рейкового рухомого складу.

На підприємстві налагоджено розробку та виготовлення широкої гами магістральних вантажних і пасажирських вагонів, двосистемних електропоїздів, дизель-поїздів, поїздів метрополітену, поверхових і тунельних ескалаторів, візків до всіх видів вагонів, дорожніх і комунальних машин, інженерної техніки широкого призначення, запасних частин і комплектуючих до всіх цих видів транспорту, зварних металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.

18.12.2018


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.