На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

Проект «Село: кроки до розвитку»

7 серпня у Черкасах та 18 серпня у Вінниці відбулись урочисті заходи щодо підбиття підсумків конкурсу мікрогрантів для сільського населення «Село: кроки до розвитку», який проводить ПАТ «Миронівський хлібопродукт» другий рік поспіль. Було оголошено 25 кращих проектів у Черкаський області та 20 у Вінницький.

45 переможців конкурсу отримали від ПАТ «МХП» сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 000 гривень. Загалом МХП інвестував до 1 млн. 950 гривень у різноманітні бізнес-проекти сільських мешканців.

Проект «Село: кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку кращих ініціатив громадян щодо самоорганізації сільських мешканців в соціально-економічній, культурній та туристичній сфері, розвиток підприємництва та самозайнятості. МХП інвестує у бізнес-проекті місцевих мешканців регіонів присутності, зокрема у Черкаський області це Канівський, Черкаський, Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, та Чигиринський райони. У цьому році мешканці сіл Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінниччини також змогли приєднатися до конкурсантів.

Пріоритетними напрямками мікрогрантових проектів є:
• створення умов для самозайнятості сільського населення (сімейні ферми, сільськогосподарські кооперативи, зелений туризм тощо);
• розвиток соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю;
• використання відновлювальних та енергоощадних рішень, впровадження інноваційних технологій.

На думку голови правління ПАТ «МХП» Юрія Косюка, починати зміни треба з себе. «Кожен із нас керує своїм життям та умовами, в яких знаходиться. Розпочинайте власну справу — ми допоможемо. Почніть наводити лад зі свого паркану, дому, вулиці — ми це також підтримаємо. Головне брати на себе відповідальність та міняти своє життя на краще. Країна будується та розвивається не зверху, а знизу, тільки самостійні кроки кожного приведуть до розвитку держави в цілому».

Партнерами МХП виступили громадські об’єднання, які підтримують ідею розвитку малого та середнього бізнесу на селі. У Черкаський області до проекту залучилась ГО «Ресурсний центр АНГО» на чолі з Анатолієм Рекуном, у Вінницький області партнером проекту стала ГО "ВОО "Спілка підприємців «Стіна», яку очолює Олександр Печалін. Також всебічну підтримку у реалізації проекту забезпечили у Вінницький державної адміністрації, зокрема куратором конкурсу був голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

Після оголошення конкурсу у квітні 2017 року на першому етапі реалізації програми «Село: кроки до розвитку» на семінарах всіх бажаючих навчали соціальному проектуванню, підготовці заявок та необхідної документації, а також основам підприємницької діяльності. Загалом більш ніж 300 зацікавлених жителів регіонів відвідали навчальні семінари. У подальшому подані до участі у конкурсі бізнес-плани розглядались конкурсною комісією та обговорювались у ході особистого спілкування з конкурсантами. Переможців серед усіх фіналістів було обрано Експертними комісіями регіональних конкурсів.

«В 2017 році ми розширили географію на два регіони присутності МХП — Вінницький і Черкаський. Такі конкурси є надзвичайно важливі для суспільства і довіра та інтерес до них будуть тільки зростати. Під час співбесід було презентовано багато традиційних проектів: вирощування рослин або тварин або садівництво, проте було багато цікавих ідей серед яких, наприклад, зелений туризм, будівництво міні-ГЕС, переробка побутових відходів, широкий спектр усіляких послуг. Всі вони комерційно обґрунтовані та соціально вагомі. Ми розуміємо і бачимо, що невелика підтримка на старті може забезпечити стійку самозайнятість та мікропідприємництво сільського населення, а це сприяє відродженню села в цілому», — прокоментувала Альона Кузьменко, директор департаменту зі зв`язків з громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
Нагадаємо, що минулого року подібний проект як пілотний був реалізований у Черкаській області. В результаті 10 грантерів отримали безповоротну фінансову допомогу.

МХП — це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).

23.08.2017


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.