У І півріччі 2017 року імпорт продукції АПК в Україну залишився на рівні січня-червня 2016 року – Інститут аграрної економіки
За даними Державної служби статистики, у січні-червні 2017 року в Україну було ввезено агропродукції на 2,13 млрд дол. США. Імпорт агропродовольчої продукції у І півріччі цього року залишився на рівні показників відповідного періоду 2016 року, поінформував заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», член-кореспондент НААН Микола Пугачов. За його словами, у товарній структурі імпорту продовольчої продукції в Україну найбільша частка припадає на рибу, ракоподібні та молюски. В імпорті продукції цієї групи продуктів, який за 6 місяців цього року склав 205 млн дол. США, переважає морожена риба. Її закупили на 135 млн дол. США. На другому місці за обсягами закупівель 204 млн дол. США плоди, в основному, цитрусові і банани, та горіхи. До трійки лідерів також увійшли тютюн та вироби з нього 171 млн дол. США. Обсяги поставок в Україну кави та чаю за цей період становили 83 млн дол. США. Насіння кукурудзи за січень-червень 2017 року імпортували на 93 млн дол. США, а насіння соняшнику на187 млн дол. США. Різних харчових продуктів, у тому числі концентрати чаю та кави, закупили за кордоном на 161 млн дол. США, зауважив Микола Пугачов.
###
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» заснований у 1956 році в м. Київ як науковий центр з розробки економічних основ формування і здійснення аграрної політики в Україні, актуальних проблем теорії і практики розвитку агропромислового комплексу, організації впровадження у виробництво досягнень економічної науки, здійснення координації досліджень та підготовки наукових кадрів. Указом Президента України від 12 січня 2004 року № 48 Інституту надано статус національного наукового центру. Головним завданням Інституту є розробка економічних основ формування аграрної політики в Україні, проведення дослідження актуальних проблем розвитку агропромислового комплексу, організація впровадження у виробництво досягнень аграрної науки, здійснення координації досліджень та підготовка кадрів.
27.07.2017
По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com тел.: +38 (044) 486-8119