Обговорено питання розвитку українсько-німецької співпраці у сільському господарстві
3 грудня відбулася зустріч на тему: «Виклики для розвитку сільської місцевості в Україні внески Двосторонньої коопераційної програми BMEL» за участю заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, Парламентського держсекретаря Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Уве Файлера, аташе з аграрних питань Посольства Німеччині в Україні Франка Мюллера, представників Мінекономіки та міжнародних експертів.
Метою заходу стало обговорення стану розвитку сільської місцевості в України, презентація дослідження Гіссенського університету імені Юстуса Лібіха «Розвиток сільської місцевості в умовах напруженості між індивідуальними вимогами та цілями для суспільства в цілому» та обговорення внеску проєктів Двосторонньої коопераційної програми у реформи у сфері розвитку сільської місцевості.
Зокрема, присутнім презентували найважливіші проєктні заходи 2020 року та їхній звязок із перспективним розвитком сільської місцевості. Також учасники розглянули важливі завдання в рамках проекту, заплановані на наступний рік та висловили пропозиції щодо напрямів подальшої консультаційної діяльності ДКП у наступному 2021 році.
«На початку року в рамках українсько-німецької співпраці було визначено декілька основних напрямів розвитку сільського господарства, за якими ми працюємо і які є критично важливими для Уряду України. Ми високо цінуємо підтримку німецького Уряду в цьому питанні. Ми сподіваємося на продовження плідної дискусії та взаємодії між Україною і Німеччиною в цілому, і у сфері сільського господарства, зокрема», зауважив Тарас Висоцький.
За словами заступника Міністра, розвиток сільських територій, ефективне управління земельними ресурсами, збільшення виробництва органічної продукції, якісні кадри в аграрній галузі все це призводить до збільшення виробництва сільгосппродукції.
«Україна виробляє агропродукції втричі більше, ніж потрібно внутрішньому ринку. Подальше зростання виробництва, в тому числі органічної продукції, потребуватиме пошуку нових ринків збуту. Враховуючи потенціал ринків Європейського Союзу і Німеччини, зокрема, для нас важливим є розвиток торгового напряму співпраці та вихід української продукції на нові ринки», підкреслив Тарас Висоцький.
06.12.2020
По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com тел.: +38 (044) 486-8119