На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Пресс-релизы

«Байєр» допомагає трансформувати продовольчу систему за допомогою інновацій у сільському господарстві

• Незважаючи на проблеми, пов’язані з Covid-19, «Байєр» підтверджує значний прогрес у виконанні своїх зобов’язань в галузі сталого розвитку.
• Представлені високоінноваційні вуглецеві ініціативи переосмислюють значення сільського господарства, винагороджуючи фермерів за отримання вуглецевих кредитів при застосуванні інтелектуальних кліматично безпечних методів
• Впровадження системи VITALA, що змінює правила гри, першого в світі гібрида низькорослої кукурудзи у Мексиці , з метою допомогти фермерам виробляти більше при меншому споживанні ресурсів.

В рамках онлайн конференції «Діалог про майбутнє сільського господарства» Ліам Кондон, президент Аграрного підрозділу в компанії «Байєр», підкреслив важливість зобов’язань «Байєр» в галузі сталого розвитку, встановлених в 2019 р. Кондон зазначив, що вплив COVID-19 та пов’язана з цим економічна нестабільність підтвердили важливість інновацій для сільського господарства, позначили роль аграрної галузі у вирішенні проблем кліматичних змін і забезпеченні продовольчої безпеки всього суспільства.

"Сільське господарство часто стикається з негараздами — від повеней і посух до навалу шкідників — пандемія COVID-19 служить ще одним серйозним нагадуванням про необхідність створення більш стійкої та надійної системи для забезпечення продовольчої безпеки, — сказав Ліам Кондон. «Інновації, наука та співпраця не тільки грають ключову роль у боротьбі з пандемією, але й необхідні сільському господарству для вирішення сучасних та майбутніх проблем, що стоять перед фермерами».

«Діалог про майбутнє сільського господарства» включає в себе виступи всесвітньо відомих доповідачів і представників наукової спільноти, сільськогосподарської галузі та представників ЗМІ. Головною темою обговорення стали такі питання, як створення більш надійних продовольчих систем, прискорення стійких інновацій та розробка нових бізнес-моделей, що дозволяють винагороджувати фермерів за їх послуги з охорони екосистеми.

Кондон також прокоментував зобов’язання концерну «Байєр» в галузі сталого розвитку: «особливо в такі важкі часи ми зобов’язані сприяти забезпеченню продовольчої безпеки та зниженню тиску на навколишнє середовище. Ми також повинні допомагати в цьому фермерам, надаючи їм необхідні продукти, послуги та технології для виробництва достатнього обсягу продовольства, використовуючи при цьому меншу кількість ресурсів і піклуючись про навколишнє середовище. Ключем до цього є інновації, тому ми продовжуємо стимулювати їх застосування».

На підтвердження цього концерн нещодавно оголосив про впровадження продуктів та ініціатив, які відображають її зобов’язання по створенню інновацій для сільського господарства та цифровізації, що є найважливішими інструментами розвитку більш стійкої продовольчої системи. Це включає:
• Першу в своєму роді галузі модель, що розроблена на зовнішньому рівні, яка дозволяє оцінити екологічний вплив будь-якого засобу захисту рослин для будь-якої сільськогосподарської культури в світі. Дотепер концерн використовував дану модель для перевірки свого корпоративного портфеля і його використання по всьому світу, щоб прояснити наслідки сталого розвитку
• Запуск вуглецеві ініціативи «Байєр», щоб допомогти виробникам отримувати прибуток від прийняття конкретних кліматично-розумних практик. «Байєр» прокладає шлях до безвуглецевого майбутнього для сільського господарства за допомогою цієї інноваційної науково обґрунтованої та спільної пілотної програми з потенціалом забезпечити неперевершену цінність для ще більшого числа фермерів методом експансії в цих країнах та інших регіонах світу.
• Нещодавнє представлення в Мексиці нової низькорослої кукурудзи , відомої як VITALA. Система VITALA складається з нової гібридної кукурудзи та найкращих агрономічних практик, щоб допомогти фермерам у Мексиці вирощувати більше, використовуючи менше ресурсів. «Байєр» продовжує досліджувати та проводити випробування з метою впровадження сортів, характерних для регіону, на інших ринках, що дозволить фермерам у всьому світі відчути ті самі переваги.
• Ініціатива «Фермерський альянс для кращого життя», що реалізується компанією «Байєр» і забезпечує додаткові можливості для невеликих фермерських господарств. Разом з партнерами цей союз забезпечує, ноу-хау, ресурси, фінансові рішення та доступ до них на ринку. Цього року була розширена підтримка Індонезії та Бангладеш, а також нових банківських послуг в Індії. «Байєр» надав насіння і засоби захисту рослин невеликим фермерським господарствам в Азії, Африці та Латинській Америці, а також надав їм підтримку і сприяння в просуванні продукції на ринку через необхідність охорони здоров’я і безпеки викликаних COVID-19. «Фермерський альянс для кращого життя» також тестує та впроваджує гендерно-розумні підходи та створює нові можливості для роботи молоді.
Ці заходи — поряд з багатьма іншими — сприяють виконанню «Байєр» своїх зобов’язань з надання 100 мільйонам невеликих фермерських господарств додаткових можливостей методом забезпечення доступу, агрономічних знань, інструментів і партнерських відносин, скорочення викидів парникових газів, вироблених ключовими культурами на основних сільськогосподарських ринках, на 30% і зменшення екологічного впливу засобів захисту рослин на 30% до 2030 р. Інформацію про співпрацю «Байєр» з ключовими партнерами в області сталого розвитку див. на порталі Сталий розвиток концерну «Байєр».

«Інтегруючи сталий розвиток у наш основний бізнес, ми можемо не тільки допомогти забезпечити продовольчу безпеку, але й перетворити сільське господарство, щоб воно могло стати частиною вирішення проблеми зміни клімату», — додав Кондон.

«Байєр» продовжуватиме проводити свій Діалог про майбутнє сільського господарства у віртуальній серії протягом 2020 та 2021 років. Дізнайтеся більше:

Про компанію «Байєр»
«Байєр» — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією.

«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.

21.10.2020


По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com
тел.: +38 (044) 486-8119








НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.