Програмні реєстратори розрахункових операцій це доволі просто та зручно для бізнесу. Аби розібратися у цій темі, розвінчати міфи, ми запускаємо серію інформаційних постів «пРРОсто». І сьогодні ми пояснюємо чому податкова вводить програмне РРО та які переваги мають ці реєстратори.
ТОП-5
переваг:
1. Робота онлайн і офлайн. Передбачено, що додаток працюватиме онлайн. Але у разі відключення від мережі, використовувати додаток можливо офлайн до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця. *Наразі тестова версія працює тільки онлайн.
2. Зменшення документообігу. Z-звіт створюється автоматично, без ризику санкцій за його не створення.
3. Вибір РРО. Платники мають право самостійно обрати, який реєстратор розрахункових операцій використовувати програмний або класичний.
4. Безкоштовне використання. Програмне РРО абсолютно безкоштовне, порівняно з класичним. Кожного місяця платник , який використовує класичні РРО, повинен сплачувати 200 грн. кожного місяця за обслуговування. Натомість програмні безкоштовні та обслуговуються ДПС.
5. Вибір формату чека. І, наостанок, крута новина для екосвідомих платників необов’язково друкувати чек, відтепер його можна отримати у електронному вигляді.
Перший реліз тестового РРО вже запущений! Наразі податкова опрацьовує ваші зауваження та пропозиції, які будуть враховані у повній версії. А детальніше про дати та особливості випуску у наступних матеріалах.
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС у м. Києві ПРЕССЛУЖБА
26.02.2020
По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com тел.: +38 (044) 486-8119