Пропозиція французьких виробників сільгосптехніки на виставці Agritechnica 10 - 16 листопада 2019 р.
До 2050 року світове сільське господарство повинно забезпечити потреби 9,7 мільярдів населення планети, і французькі виробники вже працюють над цим життєво важливим завданням. Деякі з їх інновацій будуть представлені на виставці Agritechnicaв м. Ганновер, Німеччина, приблизно сотнею французьких підприємств і десятком стартапів, які взяли на себе зобов’язання вирішувати колосальні задачі і одночасно започатковувати технологічні зміни у сільському господарстві. Багато з цих підприємств будуть претендувати на отримання премії Agritechnica Innovation Awards, лауреати якої будуть виголошені на другий день роботи виставки. Продукти харчування, технології, витратні матеріали та інші сектори вимагають інвестицій. Загальний обсяг інвестування у сільськогосподарському виробництві і харчовій промисловості світу становить 13 млрдєвро на рік. У 2018 р. Франція посіла перше місце в Європі, здійснивши 2,6 % світових інвестицій в агропромисловий комплекс.
Французькі аграрні інновації: перші відповіді на існуючі проблеми
Якщо перша та друга революції у сільському господарстві мали на меті, відповідно, механізувати сільгоспвиробництво по завершенню Другої світової війни і збільшити врожайність, то третя революція, що саме назріває, повинна буде розв’язувати комплекс нових проблем: нагодувати постійно зростаюче населення планети, економити при цьому природні ресурси, зокрема воду, протистояти тиску на сільськогосподарські землі і зменшенню вільних площ, відмовитися від використання шкідливих для довкілля препаратів, пристосовуватися до глобальних змін клімату і, нарешті, вдовольняти вимоги споживачів до якості харчових продуктів. Іншими словами, треба виробляти більше, з меншими витратами і кращою якістю.
З огляду на актуальні проблеми на Французькій сільськогосподарській виставці на початку 2019 року можна було побачити масштабні передові технології; пропозиція на виставці Agritechnica обіцяє ще більш вражаючі експонати. «Ще ніколи на аграрній виставці не було представлено стільки цифрових технологій. Розробити нові способи виробництва, збирання врожаю, продажу і споживання, це справжній шанс не тільки для наших аграріїв, а й для споживачів і планети в цілому», з оптимізмом стверджує Мунір Мажубі, держсекретар у справах цифрових технологій.
Екосистема Франції
У 2019 році Францію буде представлено сотнею підприємств, стенди яких будуть розташовані у 23 різних залах виставки. До групи входять компанії, що працюють в інноваційних сферах, зокрема стартапи, створені для розробки і втілення в життя нових, революційних технологій, що застосовуються в аграрному секторі (предмети, під’єднані до мережі інтернет, великі бази даних, штучний розум, робототехніка…), нових агротехнічних методів (наприклад, технологія прямого висіву під сидерати), авангардних економічних моделей діяльності. В свою чергу великі підприємства, наділені більш значними коштами, розглядають необхідність інвестування у розвиток науково-дослідної роботи, постійно стимулюючи інновації. Таким чином, сільське господарство отримує можливість покращити свої технології, чому свідчать численні патенти і нагороди, отримані у Франції. Поява хабів у багатьох містах Франції також ілюструє останні тенденції ( кампус Euratechnologies в місті Вілем біля місті Ліль, Village by CA в Шатодон, полюс Agronov в Бургундії, тощо, всі присвячені агрокомплексу). Генії технологій з’їжджаються звідусіль до хабів із прагненням розробляти інструменти і механізми, які стануть незамінними у сільському господарстві майбутнього. Нижче наведено приклад деяких підприємств, що входять до складу французької делегації і пропонують для ознайомлення на виставці в Ганновері свої інновації і традиційні ноу-хау.
Полегшити важку працю аграріїв, і не тільки…
Один з викликів сьогодення - зробити професію більш привабливою для молоді, заохотити її до праці. Для цього в компанії Naïo technologies роботи приходять на допомогу робітникам, вони виконують монотонні процеси, можуть працювати автономно. На ринку пропонуються три технологічних досягнення для проведення прополювання і міжрядного обробітку: для рослинництва - Dino, для невеликих овочевих господарств - Oz і Ted для виноградників.
Отримувати вищу врожайність із меншими трудовитратами, такий девіз у компанії Novag, яка пропонує використовувати менше техніки, менше палива, добрив, витрачати менше годин праці і отримувати при цьому більші врожаї. І ніяк не менше! І в неї на це є підстави: з кожним глибоким оранням ґрунту втрачається 15 мм вологи. Novag дозволяє спростувати етап оранки і скористатися роботою 15 тон багатоклітинних мікроорганізмів, які здатні підтримати обмін поживних речовин і гарний стан ґрунту на одному гектарі поля. Невеличке спушування ґрунту поверне йому здоров’я, не нашкодить врожайності і зменшить кількість добрив і хімічних препаратів в середньому на 30 %.
Кузови і причепи марки Rolland відповідають за екологічність внесення добрив: добрива зважуються прямо в кузові вантажівки, що оптимізує його кількість при розкидуванні по поверхні ґрунту.
Точне землеробство прийшло завдяки все більш розумним техніці і інструментам, як от, наприклад, продукція компанії Javelot яка, завдяки зондам для зерносховищ вимірює температуру і визначає потреби у зберіганні зерна. Це дозволяє економити робочий час і мінімізувати ризики, пов’язані з проведенням робіт у зерносховищах.
Універсальна система керування DynaTrac від компанії Laforge дозволяє відрегулювати роботу причіпної техніки із точністю до сантиметра. Вона забезпечує дотримання заданої траєкторії трактора. Система отримала дуже схвальні відгуки на виставці SIMA, випередила у конкурсі інновацій 50 інших кандидатів і отримала золоту медаль.
API-Agro вважається лідируючою компанією у сфері оцифрування даних для сільського господарства Європи через свою захищену платформу для обміну аграрних даних, отриманих з різноманітних джерел і чисельних галузей, а також від APIs, що дозволяє розробникам цифрових послуг спільно створювати нові додатки для мережі інтернет і мобільних телефонів на потреби цифрового землеробства.
Молодий, успішний стартап My Easy farm використовує норми ISOBUS для сертифікованої техніки (трактори, причіпна техніка, термінали) з метою обміну даними між машинами. Аграрії зможуть легко отримувати дані про вартість механізації (в середньому 30% витрат), робочої сили і витратних матеріалів для кожного поля. Переконливий аргумент для впровадження методів точного землеробства и засобів досягнення вищої рентабельності!
A à Z performance є підприємством з людським виміром, яке працює з чисельними партнерами - виробниками сільгосптехніки, автомобілів, вантажівок, машин для будівельних і вантажних робіт, техніки для залізниці і лісового господарства. Компанія пропонує три види послуг : складання технічної документації, інструкцій з користування, каталогів запчастин тощо; навчальні курси для співробітників; технічна підтримка, зокрема ремонт, обслуговування чи монтаж прототипів.
Компанія традиційного типу, але й не менш еффективна у своїй діяльності, Somaref виробляє техніку для збирання фруктів, зокрема портальні трактори, які вже зарекомендували себе як легкі, потужні і маневрені.
У 1950 році аграрний світ побачив перший автоматичний прилад заповнювання контейнерів марки Downs, а у 1980 році - першу сортувальну машину із квадратними вічками. З того часу компанія Downs не припиняє впроваджувати інновації в секторі вирощування картоплі, овочів. На виставці Agritechnica компанія представить свої останні винаходи.
Виставка, що надає великі можливості учасникам Французького павільйону
Agritechnica, одна з головних у своїй сфері виставка, надає французьким підприємствам можливість привернути увагу покупців зі всього світу до своєї продукції. Сьогодні конкуренція посилюється, і французька продукція потребує стратегій, що її вирізняють на ринку. Тому підприємства підкреслюють свою незаперечну конкурентну перевагу, якою є інновації. Business France супроводжує французькі стартапи і середні і малі підприємства не тільки протягом підготовки до презентації інноваційних ноу-хау, але й під час встановлення контактів, знайомства із замовниками, які стають все більш вибагливими, і розклад яких вже заповнений зустрічами. Business France познайомить учасників французької делегації із великими компаніями-замовниками сільгосптехніки із багатьох країн (Німеччина, Польща, Україна, Нідерланди, Румунія). З цією метою 14 листопада буде організовано коктейль (початок о 16.30, зал Лейпциг, Convention Center). Заздалегідь, 13 вересня, спеціальний вебінар допоможе підприємствам підготуватися до виставки, пояснить ключові моменти і події виставки.
26.10.2019
По поводу размещения пресс-релизов обращайтесь в отдел маркетинга:
e-mail: client@agroperspectiva.com тел.: +38 (044) 486-8119