На главную страницу  На главную страницу     Поиск по сайту  Поиск по сайту     Написать письмо  Написать письмо     Карта сайта  Карта сайта
Агро Перспектива
Мы есть на: 
   
 


Главная > Публикации > Актуальная статья

ФОРМАТ «ПАРТНЕРСТВО В ПОЛІ»

На багатьох мовах світу слова партнерство, співпраця звучать дуже схоже. В Африці та Азії, в Австралії та Північній Америці, в Європі та Україні різні люди та підприємства об’єднують зусилля задля досягнення єдиної благородної мети.

Останнім часом в аграрній спільноті посилюється тренд спільних проектів та різноманітних програм між великими холдингами та дрібними фермерами. Дружба різних категорій учасників аграрного ринку набуває в Україні нового звучання. Віднедавна якісно нову, добротну, комфортну платформу спілкування започаткувала компанія «Континентал Фармерз Груп».

Аграрна справа - досить складний бізнес, особливо в останні роки, коли зміна клімату та екстремальні погодні умови все частіше перетворюються для виробників на справжні дев"ятибальні шторми. Можна далеко не ходити, поточний сезон - зайве тому підтвердження. І якщо холдинг має доступ і до кращих світових практик і до всіх без виключення новинок у сегментах насіння, ЗЗР, технологій, то звичайному фермеру доводиться в рази важче, адже його можливості порівняно з вертикально-інтегрованою структурою мінімальні. Розуміючи це, CFG гостинно відкриває локальним виробникам «двері» до світу знань, технологій, можливостей. Зокрема, на Дні поля, який відбувся у серпні, фермери мали змогу побачити на власні очі наукові досліди «Контінентал Фармерз Груп». Виробники оглянули дослідні ділянки з посівами сої, соняшнику, кукурудзи, побачили результати виробничих випробувань, отримали відповіді на запитання щодо нових технологічних рішень.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен переконаний, що фермерам і цікаво і важливо бачити, як працюють агрономічні служби великих компаній. «Сусіди приїхали, вони бачать як ми тестуємо різні продукти, різні технології», - говорить Георг фон Нолкен. І додає, що в майбутньому холдинг має намір розширювати програми співпраці з локальними підприємцями. «Хочемо презентувати фермерам насіння нашого власного виробництва, хочемо надати їм можливість купувати посівний матеріал у нас. Хочемо знайомити фермерів з нашими дослідами на полі, показувати їм інновації на ділянках, різні експерименти. Так чи інакше питання технологій для всіх аграріїв - великих чи маленьких - однакові. Думаю, що для нашого підприємства важливо робити спільні програми з сусідами. Для нас як для Компанії - це дуже важливо. Ми хочемо стати більш відкритими та зрозумілими для сусідів, стати більш прозорими.
День поля - свого роду платформа, яка дозволяє вести діалог і наочно показувати роботу наших агрономів та спеціалістів. Фермерам важливо знати всі нюанси технологій, які ми використовуємо в рамках нашого виробництва», - зазначає Георг фон Нолкен. І додає, що фахівцям компанії зрозуміло, як функціонують та працюють основні аграрні ринки. «Континентал Фармерз Груп» знаходиться в ринку і може запропонувати місцевому фермеру кілька рішень, які сам фермер часто не може вирішити. Зокрема, компанія готова надавати фермерам послуги власних елеваторів: приймання, доробку зерна. Крім того, холдинг готовий сприяти у реалізації зерна та відвантаженню збіжжя по залізниці. Також у планах - надавати фермерам допомогу у забезпеченні необхідними матеріальними засобами під час посівної.




«Хочемо розвивати трейдинговий напрямок, відкрити елеватори для продукції, вирощеної фермерами. Наше завдання як компанії не тільки виробляти, а і заробляти, і щоб заробляли наші партнери та сусіди», - зазначає Віталій Ставнійчук, директор по виробництву «Континентал Фармерз Груп».
Більше того, холдинг запроваджує Проект технологічного співробітництва. «Ідея наступна: разом з фермерами, холдингами, постачальниками матеріально-технічних ресурсі обговорювати наболілі технологічні питання. Це і обробіток грунту, і використання насіння, ЗЗР. Наразі компанія має два наукові підрозділи. Плануємо проводити більше наукових випробувань, щоб дані були більш достовірні і їх можна було застосовувати на різних полях в різних регіонах України. Чому виникла ідея більше часу приділяти науці, хоча ми виробниче підприємство і наша спеціалізація - вирощування сільськогосподарської продукції, доробка її, продаж? Справа в тому, що сьогодні в умовах досить нестабільної ситуації в аграрному виробництві, коли постійно здорожують добрива, насіння, ЗЗР, коли технологія стає щодня дорожче, а заробляти стає важче, наукові випробування на невеликих ділянках дають розуміння, як рухатися далі», - розказує Віталій Ставнійчук.

Відразу впроваджувати нові продукти у виробництво - справа досить ризикована. «Холдинг вирішив високі ризики нівелювати через науку. Наукова програма стартувала весною 2020. Ми заклали досліди по кукурудзі, соняшнику, сої. Наразі закладаємо досліди по озимому ріпаку, озимій пшениці. Запрошуємо наших партнерів до співпраці до дискусії. Коли будемо дискутувати, то завжди знайдемо правильне рішення. Хочемо, аби зустрічі різних учасників аграрного ринку стали постійними. Впевнений, що це буде цікаво і нам, і іншим виробникам. Справа в тому, що фактично всі підприємства, наукові установи проводять досліди на полях. Компанії, які займаються виробництвом/постачанням насіння, добрив, ЗЗР теж постійно проводять випробування і досліди. Пропонуємо компаніям це робити спільно, або на полях „Континентал Фармерз Груп», або на полях інших підприємств. Впевнений, що наша ідея знайде підтримку. Багато випробувань, які проводяться на полях недосконалі, бо не доводяться до кінця, не враховуються помилки. Наші спеціалісти володіють методологією і готові допомогти отримувати високі результати, в тому числі фермерам", - говорить Віталій Ставнійчук.

У планах на новий сезон - масштабні Дні поля, з демонстрацією техніки, технологій, показом досягнень компанії. Наступний етап - обговорення перспектив точного землеробства з іншими холдингами та невеликими виробниками.




"Місцевий фермер не має можливостей, які ми маємо, і хочемо робити корисні для фермера речі. «Контінентал» - цілковито відкрита Компанія, і ми готові освоювати нові для себе напрямки партнерства із фермерами. Наших колег по галузі ми вважаємо, перш за все, своїми партнерами, з якими пліч-о-пліч обробляємо землі, а отже, маємо об’єднувати зусилля і разом дбати про ці землі, а нашу галузь робити передовою та привабливою", - говорить Георг фон Нолкен.
Одвічне питання «за ким майбутнє: за аграрними холдингами чи маленькими фермерами»? Хто ефективніший, хто більше дбає про землю, про територію та села, де працює? Майбутнє - за доброзичливими сусідами, які разом можуть отримувати прекрасні результати на полі і зберігати родючу землю для дітей та онуків.

Більше фото за посиланням

02.10.2020 Обсудить статью









НовостиНовости-ЭКОНОМИКА - Новости-АГРОБИЗНЕС - Новости-ПОТРЕБРЫНОК - Новости-КОМПАНИИ - Новости-ЗА РУБЕЖОМ - Новости-ДОСУГ
ПубликацииИтоги недели - Актуальная статья - Законодательство - Пресс-релизы - Анонсы - Досье - Семена - Бизнес-справка - Инфографика
ПодпискаАграрная неделя - Агрообзоры - Продукты
РекламаРеклама в журнале - Реклама на сайте
ПроектыСПЕЦПРОЕКТ МРИЯ - КЛУБ KUHN - ФОРУМ "AGRO-2013" - МОЛОЧНЫЙ МИР-2008 - УДОБРЕНИЯ-2010 - КОНКУРС. АГРОБАНК
СтатистикаПолевые работы - Запасы продовольствия
Для клиентовАгро Перспектива - Аграрная Неделя - «Агро Новости» Daily - «Зерно & Цены» - Агро+ «Зерно» - Агро+ «Зерно» (Monthly) - Агро+ «Масличные» - «Масличные & Цены» - Масличные (Monthly) - АГРО+ Молоко (Weekly) - «Молоко & Цены»  (Daily) - Агро+ «Сахар» - АГРО+ Молоко (Monthly) - «Сахар & Цены» - АГРО + Сахар (Monthly) - Агро+ «Мясо» - АГРО + Удобрения - Прайс Агро - Цены и торговля
АГРО ТВПЕРСПЕКТИВА - КРАЩИЙ ГОСПОДАР - СІЛЬСЬКИЙ ЧАС - АГРОКОНТРОЛЬ - МИНСЕЛЬХОЗ РОССИИ - ДРУГОЕ
О НАСО нас - Контакты - Наши вакансии - Новости сайта - Сервис сайта
2002 -2025 © ООО «Аграрика»
Все права защищены. Копирование и использование материалов разрешается
только с указанием гиперccылки на сайт www.agroperspectiva.com,
как на источник информации.